Смілянські освітяни стали учасниками семінару, присвяченого інноваційним формам роботи методиста

52605333_561762257631721_8140683276286164992_o12 лютого на базі Черкаського центру STEM-освіти при КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар для методистів закладів позашкільної освіти з проблеми «Інноваційні форми роботи методиста закладу позашкільної освіти».Цей цікавий та інформативний захід відвідали директор Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради Таїса Богатирьова та методист ЦДЮТ Ольга Чукмарова.
Семінар розпочала проректор з навчально-методичної роботи Р.М.Дзюбак. У своєму виступі проректор звернула увагу на важливу роль методистів закладів позашкільної освіти у впровадженні інноваційних форм роботи на сучасному етапі.

З інформацією про навчальну програму національно-патріотичного напрямку «Котигорошко» виступив Журило А.М., завідувач туристсько-краєзнавчого відділу Черкаської районної станції юних техніків.

Для методистів закладів позашкільної освіти були проведені майстер-класи переможців заключного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Методист 2018», а саме: Малород Г.М., Перепонової С.М. та Камші Н.М. Учасники з цікавістю занурились у методичні майстер-класи, які були презентовані колегами.
Методист Золотоніського будинку дитячої та юнацької творчості Олексенко Т.А.презентувала навчальну програму для роботи з старшокласниками «Відповідальне лідерство – шлях до успіху».

Свої методичні родзинки запропонували методисти Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості Лисенко О.А. та Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміли Арчибасова Т.Ю.

Учасники семінару відмітили високий професіоналізм позашкільників, обговорили актуальні питання методичної роботи. У своєму виступі Кудін В.С. акцентувала увагу на розвитку лідерських якостей старшокласників та роботу в Інтернет-проекті «Ми – патріоти Черкащини», інформуют у Центрі дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *