Смілянські одинадцятикласники стали учасниками ZOOM-конференції з представниками університету

IMG_20201215_131523_новый размерОновлені правила та вимоги зовнішнього незалежного оцінювання, введення обов’язкових предметів, реєстрація, створення особистих кабінетів, визначення пріоритетів та розрахунку конкурсного балу – ось питання, що турбують майбутніх випускників, які працюють в умовах карантину.

Неоціненним є досвід від онлайн зустрічі учнів 11 класу школи №3-колегіуму з представниками Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Під час ZOOM конференції представники університету докладно розповіли про всі особливості та тонкощі зовнішнього незалежного оцінювання, запропонували підтримку в створенні особистих кабінетів, формуванні пакету документів для вступу та підготовці до ЗНО.

Цікавим для учнів було почути про сам ВНЗ, його структуру, напрямки спеціалізації, умови проживання та навчання та насичене студентське життя. В час, коли майбутній студент не має можливості відвідати ВНЗ, такі зустрічі є вкрай важливими та допоможуть майбутнім студентам правильно обрати ВНЗ та свою майбутню професію.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *