Смілянські лісівники здали іспит з охорони праці

139167368_748798499080799_3641468926587043381_o-240x180Одним із пріоритетних завдань для Смілянського лісгоспу є охорона життя і праці працівників та недопущення виробничого травматизму. Тому у цьому напрямку з боку керівництва приділяється максимум уваги.

Під час щорічного навчання 82 працівники підприємства склали іспит і підтвердили набуті на заняттях знання з питань охорони праці, тимчасової інструкції з електронного обліку деревини, лісопиляння, деревообробки, лісової сертифікації за схемою Лісової Опікунської Ради.

Зокрема, комісія, на чолі з директором Смілянського лісгоспу Юрієм Сегедою, перевірила, як колектив знає Законодавство про охорону праці та правила, яких лісівники мають дотримуватись у своїй роботі.

А це, зокрема правил безпеки, охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт, експлуатації підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, надання першої домедичної допомоги потерпілим, інструкцій з охорони праці, дотримання вимог за програмами навчань з лісової сертифікації тощо. Іспит лісівники здали успішно, зазначили у Смілянському ліспоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *