Смілянські лісівники запрошують на «Ялинковий ярмарок»

ялинковий ярмарокНапередодні новорічних та різдвяних свят відкрився «Ялинковий ярмарок» Смілянського лісгоспу за адресою: м.Сміла, вул. Незалежності, 104, (біля кафе «Салют»).

Ялинки на будь-який смак і різної висоти, а також у горщиках із збереженою кореневою системою, порадують смаки кожного покупця. Ціни цьогоріч становлять від 72-х гривень. Ялинки ж у контейнерах коштують – від 300 грн. Вартість традиційно залежить від висоти та якості дерева.

Працює ярмарок з 8.00 до 17.00 год. протягом усього тижня без вихідних.

Маркують новорічні ялинки самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, оскільки вони повністю руйнуються при спробі розклеювання.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який вноситься у систему ЕОД (електронного обліку деревини). Штрих-код містить інформацію про походження деревця.

Перевірка легальність ялинки можна, ввівши номер зі штрих-коду на сайті https://open.ukrforest.com/ або за допомогою сайту https://www.yalynka.info/.

Якщо інформація на сайті відсутня, – це може свідчити про сумнівне походження ялинки, зазначають у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.