Смілянські лісівники відпрацювали способи гасіння лісових пожеж

283568303_319487547016725_8102454295101326218_nДнями з метою відпрацювання способів гасіння лісової пожежі та взаємодії між командами лісової пожежної станції лісгоспу та працівниками пожежно-рятувальної частини УДСНС в Сунківському лісництві провели оперативно-тактичні навчання з гасіння умовної пожежі.

Крім теоретичної частини, яка була присвячена роботі із спільними документами, а також картами місцевості, учасники навчань відпрацювали покрокові дії своїх служб.

Як показує досвід, ефективна боротьба із лісовими пожежами можлива лише під час активної спільної боротьби із вогнем та злагодженим чітким діям представників лісового господарства і пожежної охорони. Саме тому, на місці навчань було відпрацьовано алгоритм спільних дій цих двох служб.

Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одне з головних завдань для лісівників – недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація. Тому спільні навчання працівників ЛПС та пожежників – це чудова нагода проявити на практиці усі свої вміння та навички, відпрацювати кожний рух, кожну дію на прикладі умовної пожежі, інформує пресцентр ДП “Смілянський лісгосп”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *