Смілянські лісівники відпрацьовують ситуації щодо фіксування правопорушень

200394487_830961750864473_7632438285010306882_nСемінар-навчання щодо дотримання та правильного використання положень «Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні порушення» пройшов днями для працівників державної лісової охорони Смілянського лісгоспу. Його провів юрист підприємства Володимир Петренко.

Працівники лісової охорони склали навчальні матеріали за фактом виявленого ними уявного (віртуального) адміністративного порушення. Під час процесу їх фіксування та оформлення письмових актів і протоколів було отримано відповіді на незрозумілі питання по застосуванню законодавчих актів.

Особливу увагу лісової охорони звернули на практичне проведення дій щодо фіксуванню правопорушень за допомогою фото- і відео- засобів, а також оформленню опису знарядь, які використовувалися правопорушниками. Це, зокрема: транспортні засоби, бензопили, сокири та інший інструмент, що підлягає вилученню з місця події, а в подальшому, ймовірно, конфіскації.

Окрім того, Володимир Петренко зауважив, що документально правильне оформлення факту порушення, дає можливість покарати винних у порушенні законодавства. А значить, створити у цих осіб і в потенційних порушників розуміння невідворотності покарання за свої дії, підвищити авторитет працівників державної лісової охорони, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *