Смілянські лісівники відновили ще понад 2 гектари лісу

256241542_923044521656195_2763108388291094478_nКожне посаджене, дбайливо вирощене та збережене лісівниками дерево – це безцінний вклад у зелену скарбницю нашого краю, дарунок майбутнім поколінням, справжня ціна якого визначається через десятки років.

І вимірюватиметься вона не лише у грошовому еквавіленті, тому що ліс – це частина нашого життя, фактор який відчутно впливає на екологічний стан навколишнього середовища і на наше здоров’я.

Першочерговим за своєю значимістю й еквівалентністю залишається питання лісовідновлення і лісорозведення, створення лісових насаджень, що перевищують зруби, покращення їх якісного складу і продуктивності.

На виконання Указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та на виконання наказу Держлісагентства України, у рамках акції “Створюємо ліси разом” та на виконання програми Президента “Зелена країна” у Мліївському лісництві відтворили 2,4 гектари лісу .

Працівники лісової охорони висадили 16 тис. дерев. Переважно, це сосна, якої висадили 14,4 тис. штук, а також горіх чорний, якого висадили 1,6 тис. шт, розповіли у Смілянського лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *