Смілянські лісівники удосконалили свій екскурсійний маршрут “Дорога на Пруси”

241065946_1615045175366750_6292345847279380001_nМинулоріч відкрили у Сунківському лісництві цікавий екскурсійний маршрут “Дорога на Пруси”. Нині його удосконалили і зробили інклюзивним, тобто доступним і для людей з інвалідністю.

Облаштували маршрут лісівники Смілянського лісгоспу. Ідея належала керівнику цього державного підприємства Юрію Сегеді. Цікаві екскурсії тепер тут проводить спеціаліст лісгоспу, знаний краєзнавець Сергій Тимофієв. Відкриття інклюзивної локації відвідали заступник міського голови Сміли Тетяна Карло, начальник управління освіти, молоді і спорту Тетяна Трушкова.

На першу екскурсію сюди завітали і люди з особливими потребами із смілянської міськрайонної благодійної організації інвалідів “Коло друзів”.

Тетяна Карло, поспілкувавшись із керівником цієї організації та з організаторами спортивно–інклюзивного маршруту, зауважила: «Це дуже крута ідея – організація такого куточку на природі, та ще й з доступністю для людей з особливими потребами. Ми ознайомимо всі педагогічні колективи навчальних закладів Сміли з цією інформацією, щоб вони могли організовувати сюди екскурсії для дітей. Адже у школах Сміли працюють інклюзивні класи і учні зможуть безбар’єрно мандрувати цим маршрутом. Дякуємо Смілянському лісовому господарству, що створили таку зону відпочинку».

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *