Смілянські лісівники у складі зведених команд допомагають колегам на Луганщині

248420972_4603593729679087_3951414967602382894_nПротягом минулого тижня двадцять три працівника з дев’яти державних лісогосподарських підприємств Черкащини працювали на Луганщині.

Лісівники області допомагали колегам Сєвєродонецького лісомисливського господарства відводити до рубки насадження, що постраждали внаслідок масштабних лісових пожеж.

У роботах були задіяні працівники Звенигородського, Золотоніського, Кам`янського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Смілянського, Уманського та Чигиринського держлісгоспів.

25 жовтня їх змінили ще дванадцять працівників держлісгоспів, які продовжуватимуть роботи з відведення і таксації лісосік до кінця цього тижня.

Такі заходи проводять з метою оперативної ліквідації наслідків масштабних пожеж, воєчасної розробки згарищ і проведення заходів з лісовідновлення.

Нагадаємо, у жовтні минулого року на Луганщині вогнем було пройдено понад 29 тис. гектарів лісових насаджень. До слова, тоді тридцять два працівники держлісгоспів Черкащини допомагали гасити лісові пожежі.

На Сході працювали лісівники із Звенигородського, Кам`янського, Смілянського, Уманського, Чигиринського, Черкаського держлісгоспів та чотири одиниці протипожежних модулів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *