Смілянські лісівники у посиленому режимі патрулюють ялинкові плантації

29b3cd56ab3b710c27287514b1680029_новый размерДля запобігання проявам незаконних рубок хвойних насаджень протягом грудня смілянські лісівники посилено охороняють спеціальні ялинкові плантації та хвойні молоді насадження. Працівники лісової охорони цілодобово чатують на нелегальних заготівельників ялинок.

Вже провели два рейди. Поки що порушників не виявили. Лісівники вкотре звертаються до усіх громадян купувати ялинки у лісництвах і не мати проблем із законом напередодні новорічно-різдвяних свят.

Лісівники нагадують, за незаконну рубку передбачені штрафи у рази більші, ніж вартість самих новорічних ялинок. Якщо діаметр стовбура дерева до 10 см, то доведеться сплатити 519 грн, від 10 до 14 см – 914 грн, від 14 см – 2348 грн. Крім того, ялинкові браконьєри будуть змушені сплатити адміністративні штрафи в розмірі від 30 до 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожне дерево (510 -1020 грн).

Лісівники закликають громадян бути законослухняними і не створювати собі проблем перед святами.

Дешевше купити новорічну ялинку безпосередньо у лісництвах чи на ялинковому базарі, що працює за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 104.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *