Смілянські лісівники у посиленому режимі патрулюють лісові масиви та нагадують відпочивальникам правила безпеки

лісУ Смілянському лісгоспі посилюється ряд заходів щодо попередження та профілактики стихії, рейдові бригади постійно патрулюють лісові масиви, виявляють протизаконні дії, а також проводять роз’яснювальну роботу із людьми задля подальшого запобігання усіляких правопорушень, знайомлять із правилами поводження у лісі та дотриманням усіх протипожежних правил.

Лісівники невпинно проводять бесіди з відпочиваючими, знайомлять з правилами поводження у лісі, пояснюють, як не слід поводитися, розповідають про можливі наслідки безвідповідального поводження на природі та чим може загрожувати байдуже ставлення та ігнорування пересторог.

лісівники нагадують, за порушення правил пожежної безпеки у лісах відповідно до статті 77 КУпАП громадяни мають сплатити від 1530 грн до 4590 грн, посадові особи – від 4590 грн до 15300 грн. Якщо це призвело до знищення або пошкодження лісу штраф для громадян – від 4590 грн до 15300 грн, для посадових осіб – від 10710 до 30600 грн.

У Смілянському лісгоспі з початку пожежонебезпечного періоду вже провели 57 рейдів. Лісівники особливо пильнують лісові масиви, проводять бесіди та роз’яснювальну роботу з громадянами.

Нагадують про правила поведінки поводження у лісі інформаційні панно та білборди, повідомляє пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *