Смілянські лісівники цьогоріч пропонуватимуть як звичні ялинки, так і деревця в горщику

265079716_939502466677067_8332053378393915370_nВід 5 до 8 років потрібно ялинкам, щоб вирости із крихітної насінини до того часу, коли вона стає підходящою для того, щоб стати прикрасою новорічного свята в оселях смілян. Увесь цей час за нею доглядають лісівники. Лісівники Смілянщини виростили до свята вдосталь ялинок, аби забезпечити ними усіх бажаючих.

Їх можна буде придбати найближчим часом на ялинковому базарі за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 104 (біля кафе «Салют»), а також у Центрі реалізації декоративного посадкового матеріалу у Балаклеї.

Протягом останніх років у ДП «Смілянський лісгосп» запровадили особливий спосіб ялинкової торгівлі, що зменшує шкоду для навколишнього середовища. Кожен бажаючий може особисто придбати живу ялинку в горщику, яку при забезпеченні належного догляду та умов, після свята можна буде висадити у відкритий ґрунт. Про необхідні умови догляду вас проконсультують фахівці лісгоспу, які реалізовують ялинки у горщиках.

Також, лісівники попереджають тих, хто хоче поживитися й незаконно зрубати новорічне деревце.

За це передбачені штрафи за незаконну рубку у рази більші, ніж вартість самих ялинок. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України за зрубані ялинки, добуті незаконним шляхом, штрафи диференціюються залежно від товщини стовбура зрубаного дерева – від 545 до майже 2,5 тисяч гривень. Крім того, ялинкові браконьєри будуть змушені сплатити штрафи за кожне дерево (510 – 1020 грн).

Лісова охорона Смілянського лісгоспу посилено оберігає хвойні насадження в передноворічний період, проводяться патрулювання створеними рейдовими групами разом із поліцією, працівниками держекоінспекції

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.