Смілянські лісівники створили у лісах 5 км нових протипожежних смуг

240677379_876185199675461_1123799448110052611_nУ лісах Черкашини утримується висока пожежна небезпека. Дісова охорона Смілянського лісгоспу працює у посиленому режимі та постійно патрулює лісові масиви.

Основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – понад 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість. Досить часто відпочинок та дозвілля населення завдають безповоротної шкоди лісовому господарству.

Для посилення протипожежного захисту лісових насаджень ДП «Смілянський лісгосп» проведено догляди за мінералізованими смугами та протипожежними розривами протяжністю 474 км та створено 5 км нових мінералізованих смуг.

Довідково. Облаштування мінералізованих смуг у лісах – це один із ефективних методів боротьби з лісовими пожежами. Мінералізована смуга – це штучно створений протипожежний бар’єр, шляхом очищення певної ділянки території, що межує з лісовим масивом, від горючих матеріалів.

Лісівники Смілянщини закликають усіх громадян бути свідомими, не порушувати Закон і дотримуватися усіх правил поводження у лісі. Вберегти ліс від вогню не складно, головне, дотримуватися основних правил поводження у лісі та бути відповідальними за свій відпочинок, наголошують у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *