Смілянські лісівники розповіли, які порушення серед мисливців фіксують найчастіше

9672660731ba10e7efa043afee54c94dТриває сезон полювання на пернату дичину. Закінчиться він 26 грудня. Днями полювання встановлено суботу та неділю, а у деяких користувачів є додаткові дні полювання – середа та при полюванні із собаками – четвер.

Єгерська служба користувачів мисливських угідь та державна лісова охорона Смілянського лісгоспу працюють у посиленому режимі для виявлення порушників правил полювання.

З початку року складено ­­­­­7 адмінпротоколів на порушників правил полювання на суму штрафів 1054 грн, які сплачені добровільно. Окрім того, поряд із рейдуванням, єгері проводять роз’яснювальну роботу серед мисливців та нагадують правила полювання.

Серед найчастіших порушень – відсутність запису в контрольно-обліковій картці та знаходження мисливця в угіддях з відстрільною карткою іншого користувача, оскільки через особливості місцевості в деяких мисливських господарствах дуже важко встановити межі.

Автомобіль держлісгоспу, задіяний у рейдових патрулюваннях, обладнаний GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *