Смілянські лісівники привітали колегу-ветерана з Днем перемоги

185070023_811694659457849_2311539719102299832_nТравень – особливий місяць у році. Це місяць перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Людська пам’ять жива, поки поряд із нами ветерани.

У ДП «Смілянський лісгосп» пишаються своїм ветераном, учасником бойових дій Іваном Федоровичем Гладким, котрий присвятив усе своє життя роботі на одному підприємстві. Свій трудовий шлях він розпочав у 1946 році пожежним сторожем, потім був лісником, помічником лісничого. З 1986 року до 2001 року – лісничим Мліївського лісництва. Все професійне життя, а це понад півстоліття, пройшло в одному лісництві. Саме тут промайнули роки, натхненні працею.
Привітати ветерана зі святом завітали директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда, голова профкому Анна Лобачова та помічник Мліївського лісничого Олександр Гречко. Гості бажали йому міцного здоров’я і довголіття, бадьорості та енергії. У житті Івана Федоровича Гладкого 9 Травня – особливий день. Є про що згадати… І про великі, тяжкі бої, і про втрати побратимів, і про серйозне поранення та місяці, проведені в госпіталі. Виблискують численні ордени та медалі на грудях ветерана – в них і біль, і сльози, і радість перемоги.

-Ветерани – гордість поколінь, їхня звитяга та самопожертва є незаперечним прикладом героїзму, – говорить директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда, – свято 9 Травня об’єднує, дозволяє віддати данину шани та поваги героям фронту і тилу, людям, які ціною власного життя та здоров’я здобули Велику Перемогу. Кожен з ветеранів є живою частинкою нашої історії і ми схиляємо голови перед їхнім подвигом, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *