Смілянські лісівники проводять постійні патрулювання та виявляють порушників

Щоб запобігти проявам лісопорушень та бракон’єрству, працівники Смілянського лісгоспу проводять щоденні патрулювання лісових масивів.

Під час яких не тільки виявляють протизаконні дії громадян, а й проводять профілактично-роз’яснювальну роботу із людьми задля подальшого запобігання усіляких правопорушень, знайомлять із правилами поводження у лісі та дотриманням усіх протипожежних правил, розповідають у Смілянському лісгоспі.

Зокрема, з початку року мобільними рейдовими групами, до складу яких входять представники державної лісової охорони, виявлено 2 випадки лісопорушеннь, складено 7 адмінпротоколів на суму штрафів 1,9 тис.грн та суму заподіяної шкоди 4,5 тис.грн, які сплачено добровільно.

Перший випадок – незаконна порубка лісу. Згідно із ст. 65 КУпАП штраф склав 0,5 тис. грн., майнова шкода заподіяна на суму 4,5 грн.

На початку березня лісопорушення вчинене за ст.73 Кодексу України про адміністративні правопорушення (засмічення лісів відходами). На правопорушника накладено штраф у розмірі 0,4 тис. гривень.

Окрім того, виявлено 5 випадків порушень правил полювання, сума штрафів яких склала 1 тис. грн.

Лісівники закликають до свідомості громадян: не порушувати Закон і дотримуватися усіх правил поводження у лісі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *