Смілянські лісівники пропонує до реалізації декоративний садивний матеріал

2a5aeaeed4fb948beea8c92f208e667dЗавданням лісового господарства є створення і вирощування високопродуктивних, довговічних та біологічно стійких лісових насаджень із господарсько-цінних деревних рослин, де також знаходять місце вирощування та реалізація декоративного садивного матеріалу.

Успішність виконання цього завдання залежить від рівня розвитку лісокультурного виробництва і ефективної технології вирощування різних видів якісного лісового та декоративного садивного матеріалу у розсадниках, яка, у свою чергу, базується на новітніх досягненнях лісонасіннєвої справи.

Завітавши у Смілянське лісництво, яке привертає увагу неповторним ландшафтом, на тлі газону добре помітні троянди на штамбі, що є не самостійною садовою групою, а прийомом садового мистецтва.

2806218544c13a33174fcb387a8eb8daЦе наголошує на те, що лісівники не тільки керуються вимогами сталого розвитку, який забезпечить майбутнім поколінням такі самі можливості використовувати лісові ресурси, як і теперішні, а й добре розуміються на садивному матеріалі для озеленення, що підтверджують чудові декоративні розсадники на території лісництв.

Смілянське лісництво ДП «Смілянський лісгосп» пропонує до реалізації широкий асортимент декоративного садивного матеріалу за зниженою ціною. Наша продукція – це висока якість, гарна приживлюваність та низька ціна. Дізнайся про продаж та асортимент видів можливо за телефоном (04733) 99-3-49. Зробіть своє оточення кращим, запрошують у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.