Смілянські лісівники повідомили, скільки коштуватиме ялинка з лісгоспу

a18ca4f4808e947fc5f8366c034ab136У Смілянському лісгоспі розпочалася реалізація новорічних ялинок, заготовлених на спеціальних плантаціях. Для цього працівниками лісового господарства створено «Ялинковий базар», який працює 5-ий рік поспіль. Лісівники нагадують, законно зрубані новорічні ялинки та сосни помічені спеціальними бирками у вигляді самоклейких етикеток. Вони виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання. На думку експертів, саме завдяки використанню самоклейних етикеток, які за ціною значно доступніші ніж бирки, тіньовий ринок новорічних ялинок зменшився майже в два рази, інформують у Смілянському лісгоспі.

d46c6cefb11de2efc1bc8b184a90fc5dСамоклейні етикетки містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки, на сайті http://www.ukrforest.com. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня – це може свідчити про сумнівне її походження.

Цінова політика на новорічну красуню у 2017 році залишається в середньому на рівні минулого року.

Слід зазначити, що згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення у випадку незаконного вирубування новорічних ялинок браконьєр змушений буде відповідати за вчинене згідно з діючим законодавством, сплативши штраф за заподіяну шкоду в розмірі близько 500 гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *