Смілянські лісівники поділилися досвідом і секретами роботи та показали «родзинки» підприємства

afd0474867e2d25dd2fa1b1ead9a07beРозповісти більше про професійну діяльність та показати результати щоденної праці – ось основна мета виїзної зустрічі із громадськістю, яка відбулася на базі Будянського лісництва Смілянського лісгоспу.

У ній взяли участь представники районної влади, громадських організацій, депутати, аграрії, підприємці, працівники Балаклеївської сільської ради, освіти та культури.

Разом із директором підприємства Юрієм Сегедою, головним лісничим Денисом Івлєвим та лісничим Будянського лісництва Віктором Харченком гості поринули в екскурс, під час якого дізналися чимало нового та по-іншому відкрили для себе професію лісівника.

Гості лісгоспу дізналися про напрямки роботи лісгоспу, його успіхи та проблеми. Ознайомилися із сучасним методом вирощування сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою – у касетах. Лісівники показали, як вирощуються сіянці дуба звичайного із закритою кореневою системою – спочатку у теплиці, де для них створені оптимальні умови з автоматизованим поливом, а потім крихітні деревця «переїжджають» у своїх касетах на відкрите повітря. Де адаптуються до зовнішніх кліматичних умов.

Вирощений посадматеріал приживається практично стовідсотково, має сильнішу енергію росту, ніж лісові культури, створені звичайним способом. Загалом такі сіянці не потребують ручного догляду, їм достатньо механізованого.

Лісівники розповіли, які сучасні та унікальні технології використовують при заготівлі жолудів та провели майстер-клас, на якому продемонстрували в роботі основний інструмент для садіння сіянців – модернізований меч Колесова, де зростає посадковий матеріал.

Гості також оглянули вольєр із дикими свинями, ознайомилися із різними видами рубок, дізналися про чіткий контроль та електронний облік деревини, побували на ділянках, де зростають лісові культури різного віку.

А на «десерт» лісівники підготували поїздку до історичного місця, «родзинки» лісгоспу – відновленої нещодавно історичної вагової, де важили ліс понад століття тому.

Гості подякували доглядальниккам лісу за унікальну можливість побачити, як створюється, росте і розвивається ліс, а також отримати незабутні враження від багатогранної діяльності лісівників, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

afd0474867e2d25dd2fa1b1ead9a07be 494074e966968145ef98fd613bb877adf7e4dbb3bad98b1fc9b550e641465d64 f4f81a8c4bfac4408a6372611064a618

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.