Смілянські лісівники передадуть на обігрів міста 3 тисячі кубометрів деревини

275548821_271949155103898_1050773881346788766_nСьогодні ми максимально об’єднуємо зусилля заради спільної мети – вистояти і перемогти. Перед підприємствами зараз стоїть завдання працювати і допомагати економіці та місту. Продовжує працювати і Смілянський лісгосп. Зараз лісівники акцентують увагу на найбільш актуальних потребах міста та оборонних сфер.

Так, Смілянський лісгосп нині забезпечує ТЕЦ, яка обігріває 1/3 Сміли. У цьому місяці заплановано передати на обігрів міста 3 тис. куб.м. деревини.

Робота в лісі теж не припиняється. Крім заготівлі, готуємося до весняної лісокультурної кампанії. Не залишаємо поза увагою охорону лісу від самовільних вирубок, відстрілу диких тварин тощо. Лісівники регулярно проводять рейди, аби не допустити такого типу мародерства.

До першочергових завдань відносимо й допомогу армії, територіальній обороні та підрозділам, які працюють над удосконаленням оборонної здатності держави. Працівники лісгоспу в обов’язковому порядку виконують мобілізаційні приписи та реалізовують забезпечення потреб усіма можливими для нас способами.

– Безумовно, кожен знає, що сила українського народу в єдності і це одна із передумов перемоги України, яка точно невдовзі настане, – зазначаюь у Смілянському лісгоспі.

Слава Україні!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.