Смілянські лісівники готуються до пожежонебезпечного періоду

277800964_292422796389867_5859478225564344744_nСмілянський лісгосп стабільно працює у непростий для країни час. У визначені строки на підприємстві розпочалася лісокультурна кампанія. Ретельно готуються наші лісівники і до пожежонебезпечного періоду.

Бо це – відповідальний час у роботі служителів лісу, який потребує пильності і оперативного реагування у разі виникнення пожежі, тому у будь-який момент вони мають бути готовими ліквідувати стихію.

Так, по підрозділах Смілянського лісгоспу нині перевіряють стан всіх технічних засобів пожежогасіння техніки, зв’язку та інших матеріальних ресурсів, що використовуються для охорони лісів від пожеж, працівники підрозділів приводять до ладу інвентар.

Окрім того, прийнято ряд комплексних заходів по попередженню лісових пожеж, організовано пожежні дружини, розпочинають чергування ЛПС-1 (Мліївське, Городищенське, Смілянське лісництва) та лісової охорони. Також розроблено оперативно-мобілізаційні плани гасіння пожеж на 2022 рік.

У цей період перекрито всі в’їзди в хвойні насадження, організовано їх патрулювання. Лісова охорона наразі розпочинає активно працювати з населенням: проводить роз’яснювальну роботу по забороні розведення в лісі вогнищ.
Важливу роль на підприємстві приділяють наглядній агітації. З інформаційно-профілактичною метою по попередженню виникнення пожеж у лісових масивах Смілянського лісгоспу лісівники поновлюють білборди, аншлаги, панно, плакати на протипожежну тематику. Лісівники закликають усіх любителів відпочинку на природі бути максимально обачними, турботливими та дотримуватися усіх правил поводження у лісі, аби не допустити загорань, які можуть завдати непоправної шкоди, інофрмують у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *