Смілянські лісівники допомогли придбати для медиків термометри та захисні костюми

aed4405cbe2bbf0535d1c01efa182078_новый размерУ Смілянському лісгоспі підтримали ініціативу придбання найнеобхіднішого для медичних закладів області.

Адже у період епідемії нового коронавірусу COVID-19 медичні працівники опинилися у непростій ситуації, зіштовхнувшись із дефіцитом необхідного обладнання та засобів індивідуального захисту. Тож нині допомагають усі, хто має можливість, Смілянський лісгосп не виключення.

Днями начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко від імені півторатисячного колективу лісівників, разом з представниками Благодійного фонду «МХП-Громаді», передали 180 безконтактних термометрів Черкаській обласній лікарні, яка розподілить їх відповідно до потреб по підрозділам.

«Окрім безконтактних термометрів, ми проплатили також кошти за 1000 захисних костюмів «Анти-СНІД». Їх вже виготовляють і найближчим часом ці засоби індивідуального захисту будуть передані медикам, – зазначив головний лісівник Черкащини Олександр Дзюбенко. 

– У сьогоднішній ситуації надзвичайно важлива співпраця та взаємодія, – говорить т.в.о. директора ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда.

Лісівники з готовністю відгукнулися на заклик про допомогу у придбанні для медичних працівників області найнеобхіднішого, адже епідемія – це не тільки проблема медиків, це біда для всього суспільства, і для кожного громадянина зокрема, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *