Смілянські лісівники допомагають зберегти біорізноманіття нашого краю

7dfc53f6be452fc8845f8938370cce6422 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття – цей день покликаний покращити розуміння значення біорізноманіття та важливості його збереження.

Цьогорічною темою є гасло «Наші рішення – в природі». Як інформують у Смілянському лісгоспі, біологічне різноманіття Земної кулі – це приблизно 1,6 мільйонів описаних біологічних видів. Під загрозою зникнення – понад 7 тисяч видів тварин і майже 60 тисяч видів рослин.

Для охорони рідкісних видів флори і фауни лісівники Смілянського лісгоспу створюють охоронні зони навколо місць їхнього розмноження (чи мешкання). Заходи забезпечують охорону перебування (зростання) рідкісних видів занесених до Червоної книги України.

Однією з таких ланок загальної системи з охорони навколишнього середовища є «період тиші».

На даний період з 01 квітня по 15 червня з метою збереження популяції диких тварин в Смілянському лісгоспі заборонено проведення робіт і заходів, пов’язаних з можливим впливом на стан тваринного світу (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

Це сприяє відтворенню лісових звірів та птахів, забезпечуючи зростання та різноманіття, спокійний розвиток фауни в наших лісах.

Тому ДП «Смілянський лісгосп» закликає громадян до виконання правил «періоду тиші» для збереження і відтворення фауни в лісах нашої країни!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *