Смілянські лісівники долучились до акції «За чисте довкілля»

лісПід час акції «За чисте довкілля» у Смілянському лісгоспі провели ряд заходів з прибирання лісових масивів – долучилися до заходу всі структурні підрозділи підприємства.

Так, силами смілянських лісівників було прибрано найвідвідуваніші ділянки лісу та рекреаційні пункти, де зазвичай люблять відпочивати, як місцеве населення так і подорожуючі. Традиційно прибрали лісівники й узбіччя понад трасою Київ-Знамянка, що прилягає до лісового масиву Сунківського лісництва.

Лісівники зазначають, що такі роботи проводяться не лише навесні, а й упродовж всього року, адже чимало громадян залишаються безвідповідальними та засмічують ліс. Хотілося, щоб у майбутньому таких робіт було менше.

Окрім того, цьогоріч лісівниками вже здійснено ряд заходів із впорядкування не лише рекреаційний пунктів, що знаходяться в лісових масивах Смілянського лісгоспу, а й проведено благоустрій територій лісництв.

З року в рік щовесни лісівники своїми діями закликають громадян пам’ятати, що кожен візит до лісу – не останній, тож варто поводитися так, аби наступне відвідування було приємним та затишним, інформують у Черкаському управлінні лісового та мисливського господарства.

ліс ліс3 ліс2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *