Смілянські лісівники до новорічних свят продали майже 3 тисячі ялинок

a743f89e5f1c8b23902c15b71ec4278c_новый размерДо Нового року смілянські лісівники сповна забезпечили жителів Сміли, району, гостей міста новорічними ялинками. Загалом реалізували близько 3000 новорічних красунь на «Ялинковому ярмарку»та у Центрі реалізації декоративного посадкового матеріалу.

Як розповіли у Смілянському лісгоспі, бажаючі могли придбати ялинку у горщику та отримали подальші рекомендації щодо її догляду у відкритому грунті.

Для лісівників то був непростий період: напружений та особливо відповідальний, адже окрім забезпечення торгових точок ялинковою продукцією, лісівники проводили постійні патрулювання та охороняли хвойні плантації у посиленому режимі, аби попередити та перешкодити самовільним рубкам та зупинити порушників.

До наступного свята залишилося 12 місяців, протягом яких смілянські лісівники продовжуватимуть робити свою справу – садити і вирощувати ліс, оберігати його від порушників, дбати про новорічні ялинки, аби наступний рік жителі та гостаі нашого краю змогли зустріти з красивими, ошатними деревцями.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *