Смілянські комунальники другу добу борються з наслідками негоди

IMAG2711 (2)Другу добу комунальники продовжують працювати у посиленому режимі, розчищаючи місто від снігових заметів. Як повідомив начальник управління ЖКГ Олег Федоров, зараз на дорогах працює 9 одиниць техніки – снігоприбиральні машини, екскаватори, грейдер. Другу добу чистять дороги – в першу чергу центральні автошляхи, під’їзди до лікарень, сміттєвих майданчиків, кладовищ, а також підйоми на дорогах. Сьогодні на вулицях Федорова, Уманській та біля бази “Шапіровського” утворилися затори, зупинилися 7 вантажівок. Втім сили комунальників також не безмежні – чистять так швидко, наскільки можуть, зазначає Олег Миколайович. Приміром, сьогоднішня ситуація із автобусами була пов’язана із тим, що через велику завантаженість комунальники пізніше приїхали на допомогу у розчищенні дороги для автобусів, тож ті виїхали на рейси як тільки була змога.

– Працювали вчора з самого ранку, потім з 12-ї дня і до 8 ранку. Зараз трохи відпочинемо і знову з 12 продовжимо працювати допоки не розчистимо все. Допомагають СКП “Комунальник” машини КП “ВодГео”, “Сміла Енергоінвест” та”Смілаенергопромтранс”, коментує Олег Федоров.

Об’єми роботи настільки великі, що все робити швидко не встигають, окрім того, зараз на ремонт стали 2 машини, які в терміновому порядку ремонтують і планують сьогодні далі запустити в роботу. Також на тротуарах працює 2 трактори, розчищаючи доріжки від снігу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *