Смілянські комунальники безкоштовно почнуть приймати відпрацьовані батарейки

105990721_284548256234639_1544140840264560241_nСмілянське комунальне підприємство «Комунальник» вперше почне приймати відпрацьовані батарейки. Про це інформує Facebook-сторінка підприємства.

З 1 липня 2020 року сюди можна буде безкоштовно здати відпрацьовані батарейки від смілян, які в подальшому відправлятимуть на знешкодження. В батарейках містяться оксичні елементи завдають непоправної шкоди як здоров’ю людини, так і навколишньому середовищу. Тому їх можна викидати у сміття. Потрібно лише здавати спеціалізованим підприємствам на знешкодження.

– Ми вирішили розпочати пілотний проєкт по збору батарейок. Так, СКП «Комунальник» підписало договір з ТОВ «Екологічні інвестиції» на знешкодження батарейок. ТОВ «Екологічні інвестиції» – єдині в Україні, хто має прямий договір з закордонними партнерами на знешкодження батарейок, які транспортуються на завод GreenWEEE в Румунії, де вони переробляються та знешкоджуються.

В Україні немає жодного підприємства з переробки та знешкодження батарейок.

Загалом, послуги зі знешкодження батарейок є платними. В Україні законодавством не врегульовано питання утилізації батарейок. А поки, в рамках пілотного проекту, СКП «Комунальник» вирішило взяти ці витрати на себе.

Батарейки можна здати в абонентському відділі СКП «Комунальник», який знаходиться за адресою: м. Сміла, вул. Севастопольська, 58, каб. 16, телефон для довідок 4-11-71.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *