Смілянські колегіанти вирушили на пошуки скарбів

DSCN1234Нещодавно табір «Сонечко» школи №3-колегіуму поринув в атмосферу пригод, адже кожна дитина взяла  участь у пошуку справжніх скарбів. Загони отримали карту-маршрут, який складався з семи станцій з різними завданнями, та виконуючи завдання квесту,  шукали солодкі скарби для всієї команди. Шквал емоцій та чудовий настрій були у юних шукачів впродовж всього дня!

Учні 6-Б та 6-В класів відвідали центральну міську бібліотеку ім. О.Журливої. Діти знайшли там справжні скарби поетичного слова, дізналися багато цікавого про складну життєву долю поетеси, познайомилися із найвідомішими поетичними рядками … А потім була цікава екскурсія залами бібліотеки. Учні 6-А класу взяли участь у заході про письменників рідного краю “Сузіря славетних земляків” та оглянули виставку картин Ніни Корсунь і ознайомились з новинками бібліотеки.

Спекотного літнього дня учні 6-Б класу провели «День мокрої п’ятки»! Ретельно готувались діти до такого відповідального заходу: купували водяні пістолети, знаходили пляшки, розробляли стратегію….  

Завзято та креативно пройшов останній день оздоровчої зміни в учнів восьмих класів. Хлопці виборювали звання кращих футболістів. Дівчата грали в волейбол збірною командою 8-х класів проти команди дівчат 7-х класів. Решта дітей створили едину редколегію та випустили газету-звіт про свій цікавий та насичений відпочинок в таборі. 

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *