Смілянські колегіанти відзначили Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

изображение_viber_2022-01-27_11-31-49-98827 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

Учні школи №3-колегіуму завдяки проєкту «Культурноосвітній візит до Європи» мали можливість не один раз відвідати Музейний комплекс Аушвіц – Беркенау (Освенціум) один із найкривавіших та найжорстокіших концентраційних таборів в якому було знищено більше ніж півтора мільйони людей. Це – історія, це – наше минуле, без якого немає майбутнього.

Сьогодні учні школи №3-колегіму вшанували пам’ять, пригадали ті жахливі події.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.