Смілянські колегіанти відзначили День щастя

IMG_20180320_122128_resizeВраховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства, Генеральна Асамблея ООН, за даними проекту DilovaMova.com, 28 червня 2012 року, на своєму 118-му пленарному засіданні прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала всім державам – членам і структурам самої системи організації Об’єднаних Націй, а також і іншим регіональним і міжнародним організаціям, широкому громадянському суспільству, включаючи як неурядові організації, так і приватних осіб, відзначати Міжнародний день щастя, і постановила щорічно проводити його 20-го березня.

IMG_20180320_124932_resizeЗ нагоди цього дня в школі №3-колегіумі відбулись заходи, які діти запам’ятають надовго. На шкільному учнівському парламенті було запропоновано виготовити вітальні листівки з нагоди свята, цю ініціативу підтримали всі присутні, тому колегіанти заздалегідь підготували креативні, зроблені власноруч,  листівки «З днем щастя», потім їх дарували вчителям, друзям та жителям нашого міста.

Найбільш цікавим та пам’ятним цього дня стало виготовлення «Дерева щастя» у фойє школи, адже до цього процесу були залучені учні, вчителі, батьки та гості закладу. Кожен бажаючий писав привітання з Міжнародним днем щастя, та прикріплював його на панно.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *