Смілянські колегіанти відчули випробували себе у ролі медиків та військових

IMG_9418Цього року у зв’язку з пандемією та необхідністю дотримання протиепідемічних заходів навчально-польові збори для юнаків та дівчат 11 класу школи №3-колегіуму пройшли у новому форматі.

На базі закладу для учнів провели навчально-польові збори під керівництвом Олега Чуйка та Галини Попової. Це чудова можливість для школярів спробувати себе у ролі медперсоналу та військових. Саме такі навички, як метання гранат, стрільба з пневматичної зброї, накладання пов’язок будуть корисними для майбутніх Захисників Вітчизни.
У перший день навчань було проведено гру “Гаряча картопля”, за допомогою якої учні закріпили вивчений теоретичний матеріал. Також школярам було запропоновано обрати одну з перелічених тем щодо надання долікарської допомоги та у будь-якому креативному форматі підготувати виступ. Результатом стали яскраві плакати, відео, презентації, за допомогою яких краще запам’ятовується інформація.

Наступного дня дівчата провели майстер-клас накладання джгутів при кровотечі. За допомогою чого не лише теоретично, а і практично можна було побачити, як саме накладати пов’язки на різні частини тіла. Юнаки тренувались стріляти з пневматичної зброї, кидати гранати та копати окопи. У дітей це залишило неймовірні враження, для багатьох це був перший досвід військової справи. Останнього дня було проведено підсумковий тест, який показав високий рівень освіченості школярів, які добре закріпили отримані навички та теоретичний матеріал.

– Навчально-польові збори для учнів одинадцятих класів – це чудовий досвід для подальшого життя. Багато хто замислився над тим, щоб зв’язати своє життя з медичною або військовою справою. Після цих трьох днів залишились неймовірні враження та корисні навички, які дуже важливі для майбутніх захисників України розповіла Анастасія Прокопенко,учениця 11 класу школи №3-колегіуму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *