Смілянські колегіанти зустрілися з волонтерами центру підтримки осіб з особливими потребами

21 квітня колегіанти зустрілися з волонтерами центру підтримки осіб з особливими потребами «Емаус» з міста Львова. Гості провели презентацію-тренінг «Відкриймо дар осіб з неповносправністю», на якому акцентували увагу на терплячому і толерантному ставленні до дітей з особливими потребами, говорили про те, що таким дітям вкрай необхідна наша ввічливість та духовна підтримка.

Дівчата-волонтери вчили юнаків та дівчат бути небайдужими, допомагати особливим дітям добрим словом та хорошими справами, тому що підтримка для особливих дітей – це життя.

А нещодавно в місті пройшов фестиваль «Повір у себе» для дітей з особливими потребами, активну участь в якому брали і учні школи №3-колегіуму: маленький першокласник Раян Латай виконував пісню, його однокласник Олексій Соляренко та п’ятикласник Максим Гончаренко декламували вірші, а семикласник Максим Тищенко читав власні поезії. Юні артисти отримали пам’ятні подарунки, дипломи і солодощі, та найголовніше для них – це увага і підтримка глядачів, визнання їхнього таланту.

Прес-центр школи №3-колегіуму
Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *