Смілянські колегіанти вчилися діяти у нестандартних ситуаціях

Учні школи №3-колегіуму закріпили знання з правил поведінки у надзвичайних ситуаціях та відпрацювали уміння діяти у нестандартних ситуаціях так, щоб зберегти власне життя і здоров’я та допомогти оточуючим.

Цікаво та насичено пройшов день 19 квітня в школі №3-колегіумі, адже саме в цей день у закладі було проведено День цивільного захисту, підготовка до якого тривала протягом кількох місяців.

А під час Дня цивільного захисту в школі-колегіумі було проведено інформаційні хвилинки, вікторини, уроки з тематики цивільного захисту, конкурс малюнків на асфальті “Правила дорожнього руху” для учнів початкових класів, конкурс інформаційних бойових листків для учнів 5-11-х класів, спортивні естафети на відпрацювання нормативів ЦЗ, які провела для учнів 10-го класу учитель фізичної культури Олена Єгорова. Протягом дня вчителями було організовано перегляд тематичних відеофільмів. Працював медичний загін дівчат 10-го класу під керівництвом медичної сестри Марини Будянської, який демонстрував учням молодшої та середньої ланок способи надання першої допомоги потерпілим. Також працювала лекторська група десятикласників у складі Назара Яковлева, Артура Бойка, Ельвіри Зайвої та Аліни Золовкіної, які чітко, змістовно, цікаво провели для учнів 1-4-х класів відеолекторій «Надзвичайні ситуації, класифікація та дії при їх виникненні». У фойє школи була розгорнута виставка літератури та засобів індивідуального захисту і дозиметричного контролю. Весь особовий склад закладу – учні 1-11-х класів, учителі, обслуговуючий персонал – були максимально залучені до проведення всіх заходів.

З метою своєчасного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, в школі було відпрацьовано сигнал „Пожежа на об’єкті школи”. До відпрацювання сигналу також були залучені представники служб цивільного захисту міста: Смілянський відділ поліції ГУНП у Черкаській області, (старший лейтенант поліції Зоріна Д.Ю.), служба енергетики (інженер з охорони праці Смілянського РЕМ Трохимець Р.В.), державна служба з надзвичайних ситуацій (пожежна частина, капітан служби цивільного захисту Лисенко І.В.), які продемонстрували учням школи №3-колегіуму оснащення та можливості сучасної рятувальної техніки та обладнання, дії рятувальників по наданню допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях. Активну участь у проведенні Дня цивільного захисту в школі-колегіумі брали батьки.

До підведення підсумків проведених навчань та тренувань, які провела начальник цивільного захисту об’єкта, директор школи №3-колегіуму Тетяна Анатоліївна Карло, були залучені головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Ю.А.Дорошенко, тренер міжнародної освітньої програми з мінної безпеки, військовий капелан Мартіян Д.В.. Спеціалістами всіх служб була дана висока оцінка заходам, проведеним під час Дня цивільного захисту.

Головним результатом проведених заходів є те, що учні школи №3-колегіуму закріпили знання про можливі у повсякденному житті надзвичайні ситуації та відпрацювали уміння діяти у нестандартних ситуаціях так, щоб зберегти власне життя і здоров’я та по можливості допомогти оточуючим.

Керівник прес-центру школи №3-колегіуму
Світлана Рогач

Джерело: Смілянська міська рада

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *