Смілянські каратисти успішно виступили на Чемпіонаті України з традиційного карате

IMG_20180428_115916_resizeНа Чемпіонаті України з традиційного карате, який проходив 27-30 квітня у Кропивницькому смілянські спортсмени відзначились хорошими показниками. Смілу представляли вихованці ДЮСШ «Олімп» і СК «СПАРТА». В індивідуальних видах нагороди отримали:

У віковій категорії 8-9 років Лядова Діана в програмі КАТА і КУМІТЕ – І місця, Чернявська Поліна в програмі КУМІТЕ – ІІІ місце.

У віковій категорії 10-11 років серед дівчат Манько Вікторія в програмі КУМІТЕ – ІІ місце, а серед хлопців Саша Чернявський – І місце.

В категорії 14-15 років Малюк Ксенія в програмі КУМІТЕ серед дівчат  виборола – ІІІ місце.

В категорії 21+ в програмі КАТА Ігор Сергієнко виборов ІІ місце.

В командних видах:

У віковій категорії 10-11 років в програмі синхронного КАТА, серед дівчат, Смілянська команда в складі Манько Вікторії, Шамрай Анастасії, Лядової Діани вибороли золоті медалі, серед хлопців Савчук Михайло, Колєснік Дмитро, Чернявський Олександр дійшли до IV місця.

В програмі ЕН-БУ змішаному, у віковій категорії 12-15 років Чернявський Олександр і Малюк Ксенія вийшли на найвищу сходинку п’єдесталу та отримали золоті медалі.

Підготував команду майстер спорту України, володар 5 ДАНу – Ковбаса Станіслав, інформують в управлінні освіти, молоді та спорту.