Смілянські каратисти – кращі з кращих на Кубку України

dsc003204-7 листопада в м. Кропивницькому, в центрі олімпійської підготовки, проходив Кубок України з традиційного карате. На змагання такого рівня приїхали помірятися силами спортсмени з різних регіонів. Смілянська команда складалася з вихованців ДЮСШ «Олімп» і СК «Спарта». На урочистму відкритті Ігорю Сергієнку було вручено Диплом майстерського ступеня – 4 дану, а Володимиру Сліпченку – 3 дану.
Результати Смілянської ДЮСШ «Олімп»:
у віковій категорії 8-9 років Олександр Чернявський по ката виборов – 3 місце, по куміте – 1 місце. Вікторія Манько вийшла на 4 сходинку серед дівчаток.
У категорії 10-11 років Віктор Єленецький по куміте – 2 місце, серед дівчат Анна Іващенко в програмі ката – 1 місце.
У категорії 12-13 років в програмі синхронного ката Анастасія Шамрай, Анна Іващенко, Ксенія Малюк вибороли 1 місце і заволоділи Кубком України.
dsc00323Результати СК «Спарта» серед дорослих:

Володимир Чеп по фуку-го і куміте – 4 місце, Андрій Медуха в програмі фуку-го – 3 місце, в програмі куміте – 2 місце. В програмі ката Ігор Сергієнко заволодів Кубком України. В програмі командного куміте наші Володимир Чеп, Андрій Медуха, Ігор Сергієнко пройшли до фіналу, показали знання школи карате, проявили характер, дух, упевненість і заволоділи Кубком України.

Підготував збірну команду майстер спорту України Станіслав Ковбаса, 4 дан.

Батьківський комітет висловлює подяку голові правління «Союз.Чорнобиль.Авто» Олегу Негоді за наданий транспорт для поїздки на змагання

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *