Смілянські каратисти завоювали 8 медалей всеукраїнського рівня

В Одесі відбулися змагання на Кубок України з карате Годзю-рю. За титул найкращих боролися 428 учасників із 36 клубів представників 14 областей.  За Кубок України змагалися і четверо вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» із спортивного клубу «Монарх».

Бійцівський дух молоді, спортивна майстерність та жага до перемоги принесли усім нашим чотирьом каратистам вісім призових місць.  Наймолодший у команді шестирічний Костя Панасенко вперше взяв участь у змаганнях такого рівня. У його віковій категорії виступили майже півсотні спортсменів. Однак Костя Панасенко успішно виборов перше місце у ката Ренгокай.  Дві медалі здобув Фазаір Абиєв. Він виступав серед учасників 16-17 років. Фазаір був найкращим в Ірікумі-дзю та показав другий результат в Ірікумі-го. Варто зазначити, що нарівні з хлопцями здобувають успіхи і  наші дівчата. У віковій категорії 8-9 років друге місце в ката Ренгокай посіла Юлія Білякова. Найбільше медалей привезла із цих всеукраїнських змагань Єлизавета Бакай. Серед учасників 12-13 років та у ваговій категорії більше 36 кілограмів вона виборола перші місця в ката Ренгокай та Ірікумі-го, другі – в ката Годзю-рю та шобу Куміте. Таким чином скарбничка досягнень вихованців клубу «Монарх» поповнилася чотирма золотими та чотирма срібними медалями всеукраїнського ґатунку. Юних каратистів підготував до успішного виступу тренер Сергій Пітенко. На черзі  у них змагання на кубок міста Черкас.