Смілянські гімназисти взяли участь у Програмі обміну лідерів FLEX

гімназіяЩороку гімназисти беруть участь у Програмі обміну майбутніх лідерів FLEX. Це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Вона надає можливість нашим учням навчатися в американській школі й жити в американській сім’ї протягом одного навчального року.
FLEX засновано в 1992 році як основну програму Євразійської Шкільної Ініціативи Акту на Підтримку Свободи. Програма фінансується Державним Департаментом Сполучених Штатів. Її було створено завдяки переконанню сенатора Біла Бредлі у тому, що найкращим шляхом для забезпечення довготривалого миру та взаєморозуміння між США і країнами Євразії є надання можливості молоді з цих країн особисто пізнавати Америку та американців. Основною метою FLEX є покращення взаєморозуміння між країнами та надання можливості молоді спостерігати за американським держа-вним устроєм та бути його частиною.

З початку існування програми більше 22 тисяч молодих людей взяли у ній участь і повернулися до своїх країн, сповнені нового ентузіазму, бажання допомагати іншим та ділитися набутим досвідом та знаннями для покращення життя у своїх громадах та країнах.

Зараз навчається у США гімназистка Катерина Лисицина. Цьогоріч фіналістом FLEX-випробувань став учень 10-А класу Владислав Бондарчук. Він успішно пройшов усі тести і співбесіди, тож готується до поїздки в США.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *