Смілянські гімназисти відзначили День миру

308101244_1237387840384780_2513419571083563365_nМіжнародний день миру у світі щорічно відзначають 21 вересня. Цього дня всі країни і народи мають припинити воєнні дії, проводити освітні та громадські суспільно-інформаційні акції з проблем миру.

Цьогоріч для України ця дата набула надзвичайно важливого та актуального сенсу, адже на її теренах триває повномасштабна війна: гинуть дорослі і діти, руйнуються міста.

Всі дії громадян націлені на Перемогу і Мир. Кожен – по-можливості, кожен – на своєму місці. Вчительський батальйон продовжує волонтерську роботу.

Гімназисти дистанційно взяли участь в обговоренні проблем миру, створили відеофлешмоби, які розмістили у соціальних мережах, підготували для відправки на фронт символи миру з орігамі та обереги для воїнів. Емоційний вірш нашої випускниці Валерії Прядко з тематичним відеорядом отримав грант – 5000 гривень – від Дмитра Монатіка, гроші надіслано на потреби Збройних сил України.

Триває благодійна акція “Смілива гривня”, яка об’єднує зусилля українців для збору коштів для допомоги українській армії. Наближаємо Перемогу разом!

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *