Смілянські гімназисти побували у “крилатому музеї”

DSCN4291Напевно, немає такої людини, яка б не бачила літаків. Багато кому пощастило побувати в аеропорту і піднятися в авіалайнері високо над землею. Але побувати в кабіні пілота – це, часто, нездійсненна мрія для багатьох хлопчаків і дівчат.  Мені пощастило здійснити таку мрію! На зимових канікулах я з іншими учнями побував на екскурсії в музеї авіації, що знаходиться поблизу Міжнародного аеропорту «Жуляни» в м.Києві. Цей «крилатий» музей є найбільшим не тільки в Україні, а й у Східній Європі!

Ми побачили величезну кількість літаків: цивільні, спортивні, військові літаки-бомбардувальники, безпілотні літальні апарати, гелікоптери, навіть гелікоптер НАТО! Уявити не могли, наскільки він великий! А ще в цьому музеї знаходиться літак Маестро, який було знято у фільмі Леоніда Бикова «В бой идут одни старики».

Після інструкцій досвідченого льотчика нам дозволили зайти в кабіну пілота і навіть взятися за штурвал! Кожен зміг відчути себе штурманом найбільшого пасажирського авіалайнера. Це було КРУТО!!! Мрії здійснюються!

Артем Куліченко, учень гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *