Смілянські гімназисти побували на екскурсії у ПриватБанку

zzzzxxxxЕкскурсію в ПриватБанк гімназисти запланували давно, але потрібно було отримати дозвіл та узгодити час, адже це установа підвищеної охорони. Тут проводяться операції з грошима. Спочатку гімназистів коротко ознайомили з історією банківської справи, основними банківськими професіями, показали, як працює справжній банк зсередини. Учні замислилися над тим, що таке гроші, як вони виникли, де вперше застосовувалися, які відомі в Україні постаті зображені на українських гривнях. Дізналися про сучасні пропозиції: кредит, депозит, розрахункова карта та багато іншого.
Найбільше часу було присвячено картці ЮНІОРА. Виявилося, що лише п’ятеро учнів її ще не мали (тепер матимуть!). Решта вже давно ними користується: поповнюють телефонні рахунки, тримають невеличкі безготівкові накопичення для розрахунку в супермаркетах чи, про всяк випадок, мають при собі під час шкільних екскурсій в інші міста.
ПриватБанк активно практикує проведення екскурсій, під час яких у дітей формується уявлення про банк. Учням показали, як працюють спеціалісти установи з клієнтами, розповіли про 10 основних правил банківського працівника. Познайомили з технічними засобами, що використовуються під час роботи. Продемонстрували, як працює пристрій для перерахунку грошей та детектор валют. Дозволили потренуватися у виконанні різних операцій на терміналі: замовлення квитків, поповнення рахунку мобільного телефону та інші. Розповіли про можливості Інтернет-банку «Приват – 24».
Виявляється, що ПриватБанком розроблено спеціальну програму формуванням фінансової грамотності у дітей. Наприкінці зустрічі гімназисти поставили відмінні оцінки за проведену екскурсію на спеціальному бланку, який разом із фотографіями одразу ж було відправлено до головного офісу у Дніпропетровськ. А всі учні отримали спеціальні сертифікати і добре запам’ятали корпоративні кольори та логотип ПриватБанку.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *