Смілянські гімназисти та учні школи №15 взяли участь у Всеукраїнській мовній конференції

7 листопада 2014 року у Черкаській міській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №28 імені Т.Г. Шевченка відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби».

У конференції взяли участь вихованці 11 черкаських міських шкіл, а також смілянських – ім. В.Т. Сенатора і ЗОШ №15, Київської Скандинавської гімназії та Слов’янської ЗОШ №15 (Донецької області), учителі й науковці із Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету та Східноєвропейського університету.

Привітати учасників мовної конференції завітала голова обласної ради Валентина Коваленко. Вона, зокрема, відмітила особливу важливість проведення подібних заходів у теперішній час, коли рідна мова українців фактично отримала друге відродження, набуває особливого значення у житті кожного українця-громадянина й патріота.

– Особлива вдячність дирекції школи, які вже вп’яте організовують мовну конференцію, кожного разу об’єднуючи в цьому залі викладачів та учнів з усіх куточків нашої країни… Хочу відзначити, що далеко не в кожній школі вирує таке життя, яке воно є у Вас, дорога Тетяно Андріївно. Не в кожного є такий патріотичний струмінь, натхнення і бажання творити, втілювати глибокі задуми й реалізовуватись у своїх вихованцях, яке є у вас, шановні викладачі. Ми вдячні вам за те, що ви підтримуєте нашу обдаровану молодь, і це допомагає не лише їм, але нації загалом не втратити свого духу, свого осердя навколо якого вона має об’єднатись, – зауважила Валентина Михайлівна.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління директору спеціалізованої школи №28 імені Т.Г. Шевченка Тетяні Скорик була вручена ювілейна відзнака «200-років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка» та Почесна грамота обласної ради.

Подарунки від голови обласної ради також отримали всі учні-учасники мовної конференції.

У ході конференції учні заслухали лекції щодо сучасного розвитку української мови, мовних процесів у світлі соціокультурних змін тощо, а також працювали у тематичних секціях. По завершенню конференції, учасникам були вручені відповідні сертифікати.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.