Смілянські футболісти перемогли черкаську команду «Дніпро»

img-e52298e6cbf0af3579f06859490173f7-v7 квітня на стадіоні “Юність” відбувся матч на кубок Черкаської області з футболу між командою ФК “Сміла” та черкаською командою МСК “Дніпро”. Президентом смілянського футбольного клубу є секретар міської ради Віктор Федоренко. У зустрічі 1/16 фіналу розіграшу Кубку Черкаської області з футболу смілянам дістався сильний противник.

Початок зустрічі на правах господарів гри активніше провели сміляни і у більшості моментів намагалися діяти через темношкірого центрфорварда Обебедуо. Натомість дніпряни свої атаки будували через фланги. На 11 хвилині зустрічі воротар «Сміли» проявив відмінну реакцію, коли гості виконували штрафний удар. Услід за цим «Дніпро» виконав кутовий удар, але справа до завершального удару не дійшла. А згодом вже воротар черкаської команди Дмитро Скожепа рятує свою команди від неприємностей після виконання штрафного удару смілянами.

На 18 хвилині зустрічі ігрок “Дніпра” Артем Масоха зумів обіграти свого візаві на правому фланзі і зробити вивірену передачу на Антоненка Віталія, який потужним ударом відкриває рахунок у грі – 0:1. На 31 хвилині черкаські ігроки не змогли перешкодити Ігорю Римському пробити по їхній воротах і рахунок стає рівним – 1:1. Після цього темп зустрічі дещо впав і до завершення першого тайму ніяких особливих дій біля обох воріт не відбулося.

Другу частину зустрічі, як і початок гри, активніше провели сміляни. Футболістам з Черкас ніяк не вдавалося призвичаїтися до єдиноборств із суперником. Після пропущеного голу на 70-й хвилині, смілянська команда вдалася до активних дій. І наприкінці тайму легіонер смілян «вистрілив» і зрівняв рахунок – 2:2. Далі господарі зустрічі мали шанс завершити основний час зустрічі перемогою, але голкіпер «Дніпра» двічі поспіль не дозволяв смугастому влетіти у його ворота. А далі у зустрічі був свисток арбітра, який сигналізував, що команд ще очікують два тайми по 15 хвилин.

Дніпряни починають додатковий тайм активно, але в один з моментів втратили концетрацію і дозволили невтомному Обебедуо забити у свої ворота третій м’яч – 3:2. У підсумку дніпрянам так і не вдалося зрівняти рахунок у зустрічі.

Результат гри: ФК «Сміла» – МСК «Дніпро» (Черкаси) – 2:2 осн. час гри, 3:2 у доданий час гри.

Голи: Обебедуо Пауль (85, 97), Римський І. (31 хв.), Говденко О. (74 хв., автогол) – Антоненко В. (18 хв.).

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради