Смілянські енергетики завершують капремонт підстанції та готуються до зими

1636365110_sequence-02_00_02_17_05_still001Підготовка до успішного проходження осінньо-зимового періоду активно проводиться спеціалістами усіх філій та структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго». Про це інформує офіційний сайт ПАТ “Черкасиобленерго”.

Нині триває капітальний ремонт трансформаторної підстанції на вулиці Уманська у Смілі.

Керує робочим процесом майстер дільниці по обслуговуванню та ремонту трансформаторних підстанцій Смілянської міської філії Євгеній Кухтик. Енергетики проводять, поточний і капітальний ремонт силових трансформаторів, які живлять підстанції. Також, за потреби, розчищають територію охоронної зони підстанції для пожежної безпеки, крім того фарбують металоконструкції ТП та відновлюють диспетчерські надписи на ТП.

За словами головного інженера Смілянської міської філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Вячеслава Кулініча, аби повністю виконати план капітальних ремонтів на 2021 рік, залишилось завершити ремонт на трансформаторній підстанції, а також виконати ремонтні роботи на ще одній ТП.

Цьогоріч смілянські енергетики запланували капремонт 21 трансформаторної підстанції, шість повітряних ліній 0,4 кВ, які вже виконали, а також одну повітряну лінію 10кВ, яку також відремонтували,- відзначив Вячеслав Кулініч.

Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» відзначають, що докладатимуть максимум зусиль, аби вчасно завершити планові капітальні ремонти і забезпечити успішне проходження осінньо-зимового періоду на Черкащині.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *