СМІЛЯНСЬКІ ЕНЕРГЕТИКИ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ПІДСТАНЦІЇ

Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» розпочали ремонтну кампанію 2024 з капітальних та поточних ремонтів підстанцій 150-35 кВ. Спочатку виконують більш масштабні ремонти, далі приступатимуть до дрібніших робіт. Все це дасть змогу впевнено вступити в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.

Енергетики розпочали ремонтну програму 2024 з виконання поточного ремонту на одній з підстанцій Черкащини. Зокрема, ремонтують відкритий розподільчий пристрій 150 кВ. Це два трансформатори, три вимикачі елегазові 150 кВ, вимикачі вакуумні 35 кВ та вимикачі 10 кВ, а також супутнє обладнання, що приєднано до цих вимикачів.

На підстанції бригадою Смілянської дільниці виконуються планові роботи з поточного ремонту силового трансформатора Т1 та приєднання. Такі роботи передбачають виявлення незначних дефектів, огляд обладнання, ревізію контактних з’єднань, чистку ізоляції також відбір проб оливи, зняття електричних характеристик обладнання, таких як перехідний опір відповідних комутаційних апаратів. В подальшому це забезпечить безперебійну роботу обладнання.

Зараз бригада виконує роботи по заміру перехідного опору. Також в роботи входить і заміна селікагелю. Про це зазначив електрослюсар з ремонту устаткування служби електропідстанцій Смілянської дільниці ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Муравков.

За словами заступника директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентина Бурли після завершення робіт на підстанціях 150 кВ, розпочнуть ремонтувати підстанції 35 кВ. Така ретельна підготовка підстанцій до осінньо-зимового періоду дасть змогу забезпечити надійний та безперебійний розподіл електроенергії споживачам регіону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.