Смілянські другокласники стали пожежниками, лікарями та правоохоронцями

DSC02880_новый размерДругий рік вивчають учні 2-А класу школи №3-колегіуму цікавий предмет «Азбука споживача». На уроках вони знайомилися з видами товарів, вчилися вибирати їх стосовно своїх потреб та безпечності для здоров’я.
Але відчути себе по-справжньому дорослими змогли, відвідавши цього тижня дитячий розважальний центр «Країна свят», зокрема побувавши у «Місті професій».

Поділившись на групи, діти під керівництвом досвідчених аніматорів випробовували себе в ролі лікарів, фармацевтів, лаборантів, опинившись у майже справжньому лікувальному закладі. Інша група у цей же час стала «справжнісінькими» правоохоронцями, отримавши форму та зброю. Навіть «злочинця» вдалося затримати, одягнувши на нього кайданки та запроторивши за справжнісінькі грати. Потім групи опинилися у міні- маркеті та пожежній частині. І у кожної з них були свої завдання, справжня форма та атрибути.

Майже три години цікавого дорослого життя промайнули, неначе мить. З новими знаннями, набутим досвідом та гарним настроєм повернулися діти з екскурсії. Та, думається, що ця екскурсія була не остання. Бо ще багато є цікавих професій у Країні свят та Місті професій!

Ольга Чорнобай, класовод 2-А класу

DSC02863_новый размерDSC02868_новый размерDSC02850_новый размер

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *