Смілянські діти з реабілітаційного центру “Барвінок” отримали нові візочки

Міський реабілітаційний центр для дітей «Барвінок» отримав нові сучасні американські коляски. Їх у Смілу привезли благодійники з громадської організації Всеукраїнська правозахисна спілка інвалідів в місті Києві.

Благодійники зі столиці урочисто передали 15 новеньких колясок смілянській організації «Спілка батьків дітей-інвалідів». Голова Всеукраїнської організації інвалідів Лілія Тимохова зазначила, що відтепер реабілітаційний центр «Барвінок» матиме постійну допомогу від організацій, зокрема, у Смілі з’явиться міський осередок цієї організації.

Привітати маленьких смілян та їх батьків з новим шефством та опікунами з благодійного фонду приїхала депутат обласної ради, голова Черкаської регіональної організації Аграрної партії України, Наталія Старікова. Міський осередок благодійної організації очолить Анна Лиховар, яка вже має досвід роботи у благодійних організаціях. У планах благодійної організацій продовжувати налагоджувати співпрацю із закордонними благодійними організаціями та забезпечити для малечі ще одну необхідну, але досить дорогу річ – ортопедичне взуття.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *