Смілянські діти побачили як народжуються газети

IMG_9479 (2)Щороку в останню суботу травня працівники видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження відзначають своє професійне свято. Уперше в незалежній Україні цей день відсвяткували в 1999 році. Перші книги для Ураїни друкували ще в 1491 році в краківській друкарні Швайпольта Фіоля, а на Русі першодрукарем був Іван Федоров, який і вважається засновником українського, російського і білоруського книгодрукування. Місцями стрімкого розвитку книгодрукування в Україні були Волинь, Львів і Київ. У сучасній державі друкарні існують майже в кожному місті.

В нашому місті також є типографія на екскурсію до якої 26 травня завітали працівники дитячої міської бібліотеки разом зі своїми активними відвідувачами, учнями 4 – Б кл. СШ № 5 та їхнім класним керівником Коваленко Т.В.

Діти мали змогу на власні очі побачити як друкують свіжі номери газет, які згодом будуть продаватися в місцевих кіосках, та надійдуть до шанувальників періодичних видань м. Сміли. Школярі подякували працівникам типографії за цікаву екскурсію та привітали їх з наступаючим професійним святом.

IMG_9460 (2) IMG_9464 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *