Смілянські депутати звернулися до керівників держави про надання субвенції на пільговий проїзд

На черговій сесії міської ради, яка відбулася 28 квітня депутати одноголосно підтримали пропозицію Людмили Скороход про звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо фінансування пільгового проїзду окремих категорій громадян. Як відомо

з січня цього року місцеві бюджети не отримали жодної копійки на компенсацію пільгового проїзду від держави. У Смілі у січні-квітні ці перевезення оплачувалися з міського бюджету.
Орієнтована кількість громадян міста, які мають пільги на проїзд у громадському транспорті, складає біля 18 тис. осіб. Потреба міста в коштах по відшкодуванню наданних пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2016 рік складає 1817,63 тис. грн. Враховуючи дефіцит міського бюджету, така сума є проблемною для фінансування. З метою зняття соціальної напруги серед населення та підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів, у місті продовжували надавати дані послуги протягом січня-квітня місяців. Міська рада за здійснені пільгові перевезення за січень-лютий відшкодувала перевізникам 262,3 тис. грн. та заплановано виплатити кошти за березень-квітень, – в цілому загальна сума складає 524,6 тис. грн.
Тож Смілянська міська рада запропонувала передбачити субвенцію з державного бюджету міському бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2016 рік у розмірі не менше ніж 1,3 млн грн., а також внести зміни до чинної нормативно-правової бази для заміни пільг на проїзд адресною грошовою допомогою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *