Смілянські депутати із групи “Бюджет та закон” про результати роботи

дахиНа сесії міської ради на початку березня було оголошено про створення депутатської групи «Бюджет та закон», і ось вже більше місяця вона плідно працює. Про результати роботи за місяць розповіли голова групи Петро Абажей та його колега по депутатській групі Валентина Зборівська.

– Ми спільно з вами побували на кількох об’єктах, де ваша група перевіряла якість ремонту дахів, спілкувалася з виконавцями. Тож звітувати вже є про що. Кого об’єднує група і на яку роботу налаштовані?

В.Зборівська: – Ще на початку депутатської діяльності запропонувала Петру Івановичу Абажею об’єднати депутатів близьких за духом і думками, щоб спільно вирішувати проблеми нашого міста. Спочатку пробували розв’язувати питання освітлення вулиць, ремонту доріг та інші поодинці. Побачили, що це неефективно, і вирішили, що лише діючи спільно, можемо досягти бажаного результату. У групу увійшли я, Петро Абажей, Ольга Дериземля, Андрій Старіков, але він зараз в АТО, Володимир Глущенко, Антон Кривко. Запросили до співпраці також фахівців, які можуть допомагати здійснювати перевірки та контроль робіт за певними напрямками. Наша головна мета – перевіряти витрати бюджетних коштів. Ми бачимо, що у державі фінанси є, їх виділяють, але куди вони витрачаються – не зрозуміло. Прозорості немає. Зараз перевіряємо, яким чином витрачені кошти, виділені у 2015 році на ті чи інші потреби, якість і правильність виконання робіт…

 – До речі, стосовно медицини. Мені теж, як голові комісії, приносять на розгляд листи про виділення коштів на ремонт, апаратуру і так далі. Я не фахівець і не можу стовідсотково знати, наскільки вони потрібні в даний момент, визначити вартість і таке інше. Цікавлюся, і не завжди мої цифри збігаються із тими, що просять виділити.

П. Абажей: – Цифри дійсно можуть бути різними. Адже до вартості часто додають доставку, установку, налаштування апаратури тощо. У медичній галузі кошти можуть бути потрібними ще й для навчання персоналу. Однак завищення у потребі фінансування не виключені. Зрозуміло, що перевірка фінасів та їх використання – це дуже об’ємна робота. Це ми вже зрозуміли, коли почали цікавитися ремонтом дахів. Почали працювати з об’єктами, на які надійшли кричущі скарги. Об’їхали, подивилися, поспілкувалися з виконавцями робіт. Виявили чимало недоліків в ремонті покрівель. Нам пояснювали, що десь ще роботи не завершені, десь тільки на початковій стадії і т.д. Виїжджали на об’єкти за адресами: вул. Незалежності, 58, 60, Ржевська, 2. Позитив, що після нашого приїзду «заворушилися» справи по вул. Незалежності, 60. Нам пообіцяли, що до 22 квітня буде все зроблено.

Інтерв’ю взяла Людмила СКОРОХОД

 

Детальніше читайте у випуску газети “Сміла” від 6 квітня

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *