Смілянські четвертокласники стали рятувальниками та правоохоронцями

DSCN1563_resizeТравневі свята для учнів 4-Б класу школи № 3 – колегіуму пройшли надзвичайно цікаво та пізнавально. Школярі відвідали м. Київ, де побували у найпершому в Україні дитячому місті професій «КidsWill».
У місті професій діти змогли на якийсь час стати дорослими і самостійними: влаштувалися на роботу, заробляли гроші і витрачали їх на свій розсуд. Їм довелося самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Це велике дивовижне місто містить 27 станцій, на яких діти змогли опанувати засади понад півсотні професій. Тут можна стати лікарем або поліцейським, телевізійним ведучим або банкіром, працівником комунальної служби або навіть міським головою. Діти познайомилися з історією професії, її актуальністю сьогодні, дізналися про потрібні у цій професії інструменти, матеріали, правила техніки безпеки тощо.

DSCN1554_resizeПотім юні «мешканці» міста професій почали самостійно заробляти умовні гроші – фунти, які використовуються тільки тут. По закінченню виконаної роботи – зарплата. Заробляти гроші дітям було дуже цікаво і весело, а витрачали вони їх з не меншим задоволенням і користю. Тренажер пілота або туристичний похід у повному спорядженні юного туриста, поїздка на автомобілі по міському автодрому після уроків водіння в автошколі, лазерний тир, ігровий зал XBOX – будь-який каприз за чесно зароблені гроші!

Наталія Маценко,

класовод 4-Б класу школи №3-колегіуму

CIMG0016_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *